A BEAST magyar fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésGalleryRegisztrációBelépés

 

 SHINee

Go down 
+6
Lya
Sunnie
Myeon
Nanami
Hoshi
Ayumu-kun
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Kedvenc tag?
Onew
SHINee - Page 2 Back-green13%SHINee - Page 2 Back-green
 13% [ 2 ]
Jonghyun
SHINee - Page 2 Back-green13%SHINee - Page 2 Back-green
 13% [ 2 ]
Key
SHINee - Page 2 Back-green31%SHINee - Page 2 Back-green
 31% [ 5 ]
Minho
SHINee - Page 2 Back-green6%SHINee - Page 2 Back-green
 6% [ 1 ]
Taemin
SHINee - Page 2 Back-green19%SHINee - Page 2 Back-green
 19% [ 3 ]
Több is van :/
SHINee - Page 2 Back-green13%SHINee - Page 2 Back-green
 13% [ 2 ]
Nem tudok választani, mind *___*
SHINee - Page 2 Back-green5%SHINee - Page 2 Back-green
 5% [ 1 ]
Összes szavazat : 16
 

SzerzőÜzenet
Ayumu-kun

Ayumu-kun


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : ~in the SHINee World~

SHINee - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHINee   SHINee - Page 2 EmptySzer. Dec. 29, 2010 2:16 pm

Idézet :
Szegény srácokat azér sajnálom, van amelyik olyan szarul áll, hoccsakna D:

Melyik hajukat utálod szegényeknek ennyire? XD
Én egyedül Onew haját nem szerettem az RDD korszak alatt, pedig azt mindenki isteníti X_D. De nemtom, nekem tök furcsa volt vele vhogy :/
Meg Minho Lucifer haja volt extrém váltás a gyönyörű hercegi hosszú haja után~ De az se volt szerintem annyira vészes X_D.
Key borotválásán meg ne akadj ki, ha már ezt csinálta a 2. albumuknál, várhatod mivel jön majd elő a többinél XDDD (csak imádkozni tok, hogy ne legyen skinhead T_T)

Én G-dragon tavalyi SBS Gayos haján akadtam ki.... mikor úgy nézett ki, mint vmi szerzetes... hajra is... komolyan annál még TOP mostani szőke ciklon haja is jobb X_DDDD
Vissza az elejére Go down
http://shinee.gportal.hu
Hoshi

Hoshi


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Seobie karjaiban ♥

SHINee - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHINee   SHINee - Page 2 EmptySzer. Dec. 29, 2010 2:25 pm

Ayumu-kun írta:

Key borotválásán meg ne akadj ki, ha már ezt csinálta a 2. albumuknál, várhatod mivel jön majd elő a többinél XDDD (csak imádkozni tok, hogy ne legyen skinhead T_T)

nah ha az lesz én leugrok a suli tetejéről XDDDDDDD O.o
Vissza az elejére Go down
Lya

Lya


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Xander's lap BD

SHINee - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHINee   SHINee - Page 2 EmptySzer. Dec. 29, 2010 9:41 pm

@Ayumu: most nem feltétlen sájni, hanem ugy ámblokk jó, Xander niggerfekás bongyor haját rühellem xD borzalmas XDDDDD
Nekem Minho RDD-os sérója atom bejött (Dream Conos fellépés kyaa~~~ meg ott Jongnak volt atomjó színe BD), Minho fején nagyon csodálkoztam a Lucin DDD: De aki ott nagyot ütött, az Key volt DDD: Taemin meg nagy lájk volt avval a fejjel. A gomba után mindenképp, azt nagyon nem bírtam XDDD

JAAAJ AZT NE IS MONDD! Aszittem meghalok a röhögéstől, de közben szörnyülködtem ezerrel, mert a borzasztónál is rosszabb volt DDD: Tabi egy isten most X'DDD
Vissza az elejére Go down
http://ukisshun.zxq.net
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

SHINee - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHINee   SHINee - Page 2 EmptyPént. Dec. 31, 2010 5:19 pm

Nagyon szeretem a Sájniit. *-*
Szerintem Taemin a legaranyosabb, persze a többiek is. Nehogy megsértődjön valakii. Very Happy
És szinte az összes számukat szeretem. ♥️♥️
Vissza az elejére Go down
Ayumu-kun

Ayumu-kun


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : ~in the SHINee World~

SHINee - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHINee   SHINee - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 1:27 pm

Hinnye de rég írtam már ide XD.

Aki nem olvasná az oldalt, annak infó, hogy végül mind a 2 (ami igazából 4) konci sikeres lett és japán debüt márciusban, a japánok meg már ki vannak éhezve XDDDDD

Nagyjából ennyi... asszem XD...

Oh belerondítok, lehagytam vmit:
A japán konci le lesz adva japán tv-ben bő egy hónap múlva~~~~~
Ayu pici szíve ennek nagyon örül, mert végre nem kell várnia több évet is akár egy fránya koncidvd-re~~~ (L)

*nemakarokjapánsájnit T_______________________________T*

Idézet :
Nekem Minho RDD-os sérója atom bejött

Az RDD-nél szebb sérókorszak nincs ;__; *visszasírjajongieszöszkefejét*

Idézet :
Nagyon szeretem a Sájniit. *-*
Szerintem Taemin a legaranyosabb, persze a többiek is. Nehogy megsértődjön valakii. Very Happy
És szinte az összes számukat szeretem. ♥♥

Üdv itt~ ^^

Én ugyan nem sértődök be XD. Így meg pláne, hogy Minniet mondtad XDDDDD De am. se sértődnék XD.
És hai, nincs olyan számuk amit nem lehetne nem szeretni *___*

Idézet :
nah ha az lesz én leugrok a suli tetejéről XDDDDDDD O.o

Imádkozzunk együtt, hogy megússzuk mi is szárazon meg Key is hajjal XD ><
Vissza az elejére Go down
http://shinee.gportal.hu
miscarriage

miscarriage


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. May. 25.

SHINee - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHINee   SHINee - Page 2 EmptyPént. Május 27, 2011 1:34 am

Ayumu-kun írta:
Egy képet muszáj beraknom, de nem lövök le ....3

Most kérdezek egy butát Very Happy az a sok kék pötty komolyan egy-egy ember? Szinte hihetetlen mennyien vannak ^^

Egyébként nagyon szeretem őket ^^ igazából az első olyan csapat, akiket a debüt óta nyomon követek. Ha nagyon választani kéne tagok, akkor Key, mert gyönyörű hangja van, és olyan kis bolondos ^^ de egyébként mindegyik tagról tudnék pozitívumot mondani.

Én az elején Keyt és Onewt kevertem, erre tisztán emlékszem. Nem is tudom mennyi képet néztem végig, mire meg tudtam őket rendesen különböztetni.. emlékszem, végül a szemöldökük volt az, ami eldöntötte a kérdést XD valahogy arról ismertem fel őket. Aztán később ahogy változtak, már nem volt probléma, csak az elején volt gubanc.

És már nagyon várom a japán Replay megjelenését, abból a szempontból kicsit csalódott vagyok, hogy nem új számmal jelentkeznek, de vígasztal, hogy a Replay egy nagyon jó szám ^^ a teaser ígéretes volt, úgyhogy már nagyon kattogok Very Happy

Kinek hogy tetszik a japán replay? ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.last.fm/user/Drezedline
rika

rika


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : in my starship on da way to the SHINee World.~

SHINee - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHINee   SHINee - Page 2 EmptyHétf. Május 30, 2011 2:06 am

A sok kék pötty komolyan egy-egy ember. Egy-egy rohadt mázlista ember harr. Very Happy


Gyakorlatilag élek-halok értük, mindent szeretek ami ők. Halál komolyan. XD
Bár nem vagyok olyan régi fan, 2009 nyarán szerettem meg őket a Juliette-ben, de azóta töretlen a szerelem (és azóta az a kedvenc számom kekeke). ~ *-*

Minnie a kedvencem (és még hívhatnám oppának~~ *örül a lelkecskéje*), de az összes tagért odavagyok meg vissza, ők voltak az első kpopcsapat akiknél hajlandó voltam megtanulni a neveiket, és elnézni nekik, hogy koreaiak. Ha ők nincsenek, tuti nem szeretnék semmiféle koreai emberkét. *volt pár nem túl szép élménye a koreaiakkal na*
Én Onewet az orráról ismertem fel először, és Minhot meg Jongiet kevertem folyamatosan (legmagasabb meg legalacsonyabb tag, de nem gáz... sötéthaj-sötéthaj na XD). Key meg Taemin ment a legkönnyebben, de csak meg kezdetek óta ők a kedvenceim (najó, igazából Onew drága kitúrta Kibumot a 2. helyről de nembaj). *-*

Minnie hajai közül egyébként én a szőkét szerettem legjobban, de igazából mindegyik haját nagyon szeretem, valószínűleg ő az egyetlen, akibe tarkopaszon is halálosan szerelmes lennék. X"D

A japán Replayt meg annyira vártam, hogy nem bírtam aludni, szóval ültem a gép előtt, és hajnali 5kor mint valami elmebeteg mentem fel youtubera, hogy megnézzem. És gyáááá. *-*
Annyira nagyon tetszik. <333333 (főleg Jongie tánca a felmosóval xDD). Még Yoonát is képes vagyok benne elviselni, pedig nagyon utálom. XDDD
Utána suliban majdnem egész nap a halálomon voltam, de hát... ilyen a fangörlélet. X"D
(meg olyan, hogy az egész családomból SHINee fant csináltam, ők az egyetlen banda, akinél hajlandóak beleadni pénzt a fancuccaimba *simogat Lucifer & Hello poszter, Hello CD* XDDD)
Vissza az elejére Go down
http://boy-friend.gportal.hu/
Ajánlott tartalom





SHINee - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
SHINee
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A BEAST magyar fóruma :: Other Entertainment :: SM Entertainment-
Ugrás: