A BEAST magyar fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésGalleryRegisztrációBelépés

 

 Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O

Go down 
+7
Lya
Yuuna
HeeYeon
Myeon
Yana-chan
Hoshi
mangagirl89
11 posters
SzerzőÜzenet
mangagirl89

mangagirl89


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 34
Tartózkodási hely : in Woonie's bed~

Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O EmptyVas. Dec. 26, 2010 2:46 pm

Dongwoonie drágahusi ahhoz képest, hogy ő a maknae a bandában, még sose láttam/olvastam olyat, hogy annak is nézte volna bárki XDD hiszen nagyon férfias, komoly és érett <3
Az Almighty 3. részében ki is érdemelte az Arab Prince címet~ Razz
Szóval nekem nem egyszer fordult meg a fejemben, hogy ez a gyerek tényleg full koreai vagy van valami félvér benne (vagy esetleg a felmenői között)? O.o
És ti hogy voltatok vele? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://queen-gna.gportal.hu
Hoshi

Hoshi


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Seobie karjaiban ♥

Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O EmptyVas. Dec. 26, 2010 3:03 pm

mangagirl89 írta:

Szóval nekem nem egyszer fordult meg a fejemben, hogy ez a gyerek tényleg full koreai vagy van valami félvér benne (vagy esetleg a felmenői között)? O.o
És ti hogy voltatok vele? Very Happy

!!!!!!! egyet értek !!
én amint megláttam rávágtam, hogy "Ő, tuti h félig más nemzetiségű" XDDDD főleg most még ezzel a szőke hajjal is. nehezen tudom elhinni néha XDDD
de Woonie~t szeretjük *---*
főleg mikor ő is idétlenkedik XDD
Vissza az elejére Go down
Yana-chan

Yana-chan


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : laptop előtt, fangörl üzemmódban~ *-*

Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O EmptyVas. Dec. 26, 2010 3:18 pm

nemtudom, én ugye velük léptem be a KPOP fanatizmusba, de valahogy... nekem annyira nem tűnt különbözőnek.. úgy értem ennyire nem, hogy ne koreainak nézzem. láttam hogy degyönyörű tüncimünci, és csodaszép hangja van. ez tűnt fel a legjobban, hogy annyira más volt a hangja első hallásra mint a többieké.. az ő részét tanultam meg elsőnek a Bad Girlből XD <3
Vissza az elejére Go down
http://nyihaha.gportal.hu
Myeon

Myeon


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Dec. 25.

Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O EmptyVas. Dec. 26, 2010 5:49 pm

csak két szó, ami az én szemszögemből mindent elmond róla:

ARABIAN NIGHT ~~


magyarázat: Olyan, akár egy arab herceg az éjszakában a varázsszőnyegén; csillog, mint az éjkék tengerek, amik felett éjszaka elsuhan. Very Happy Jázminnal, azaz Evyvel, az oldalán Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://bigbanghun.net
HeeYeon

HeeYeon


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Seoul

Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O EmptyVas. Dec. 26, 2010 7:09 pm

Csomó barátnőmnek ő tetszik legjobban, mert ő tűnik a legkevésbé ázsiainak ^^ (Nekem is ő tetszett a legjobban, amolyan szerelem volt első látásra xD)
Ez az arab herceg jelző meg nagyon illik rá :DD
Vissza az elejére Go down
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O EmptyHétf. Dec. 27, 2010 3:51 pm

Nekem is sokszor így kitűnik a többiek közül, de hát van ilyen. Valakin jobban meglátszik, hogy koreai valakin nem... bár azis lehet, hogy nem teljesen koreai ... kitudja. Dejó lenne, ha megkérdezhetnénk Őt rólaa. *___*
Egyébként nagyon aranyos és helyees. ♥
Vissza az elejére Go down
Lya

Lya


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Xander's lap BD

Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O EmptyHétf. Dec. 27, 2010 7:09 pm

Van benne valami, mert azért a csoportképekről kitűnik a küffődi feje xD
Vissza az elejére Go down
http://ukisshun.zxq.net
Saeko

Saeko


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 22.
Tartózkodási hely : In the Cube

Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O EmptyKedd Jan. 11, 2011 2:39 am

Már nem is emlékszem, mi volt az első reakcióm o_o de visszakereshetem ezt is msn naplóban XDDDD Azt viszont tudom, hogy a szája nagyon begyütt ;P
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net
mangagirl89

mangagirl89


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 34
Tartózkodási hely : in Woonie's bed~

Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O EmptyKedd Jan. 25, 2011 2:56 pm

Myeon írta:
csak két szó, ami az én szemszögemből mindent elmond róla:

ARABIAN NIGHT ~~
magyarázat: Olyan, akár egy arab herceg az éjszakában a varázsszőnyegén; csillog, mint az éjkék tengerek, amik felett éjszaka elsuhan. Jázminnal, azaz Evyvel, az oldalán
imádlak Mye :33 XDDDDDDD
De például a tengerentúli promózásokon mindig ő kapja a legnagyobb sikolyokat a non-koreai arca miatt Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://queen-gna.gportal.hu
Marshmallow

Marshmallow


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Front of the computer :D

Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O EmptyCsüt. Feb. 17, 2011 5:41 pm

Hát én mindenre gondoltam, amikor először láttam, kivéve a származására Very Happy Amúgy elsőre nem volt szimpi, de most már nagyon-nagyon szeretem (L)
Vissza az elejére Go down
Vivcsiii

Vivcsiii


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Mar. 24.

Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: woonie.:)   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 9:53 pm

jajj...Woonie...*-* I love you , nekem rögtön ő tetszett meg, olyan szép az arca, főleg a szája és szeme. Én nem szerettem a metszettszeműeket sosem, vagyis nem foglalkoztam velük, viszont a bnőm elküldte a Beautiful klipet és áh rögtön beleszerettem.Very Happy ma már nagy fan vagyok, mindenhol ő a képem.Razz Smile Embarassed
Vissza az elejére Go down
miscarriage

miscarriage


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. May. 25.

Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O EmptyPént. Május 27, 2011 1:20 am

Én is rá figyeltem fel először a bandából, és amikor még nagyon az elején voltam velük kapcsolatban (vagyis azt sem tudtam ki hány éves), tutira nem mondtam volna meg, hogy ő a legfiatalabb Very Happy egyébként véleményem szerint a sötét haj neki jobban áll, de kinek mi ^^

ja, és most az új albumnál, ahogy kijöttek az új promóképek, és felvételek, rögtön észrevettem, hogy Dongwoon karra hogy megizmusodott, és pl. ezzel az új frizurával még férfiasabb lett ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.last.fm/user/Drezedline
Ajánlott tartalom





Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O   Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O Empty

Vissza az elejére Go down
 
Első benyomás - Ő tényleg koreai?? O.O
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A BEAST magyar fóruma :: So BEAST :: Son Dongwoon-
Ugrás: