A BEAST magyar fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésGalleryRegisztrációBelépés

 

 Beast Almighty

Go down 
+4
dorka
Yuuna
xegg
Minyonvirág
8 posters
SzerzőÜzenet
Minyonvirág

Minyonvirág


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Dec. 26.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Beast Almighty  Empty
TémanyitásTárgy: Beast Almighty    Beast Almighty  EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:29 pm

Nektek milyen kéréseitek lennének? Vagy egyáltalán mi a véleményetek róla? Jó, nem jó? Itt ki lehet vesézni az epizódokat. Very Happy

Szerintem jópofa műsor, az ötlet számomra szenzációs, mert így sokkal reálisabb képet kapunk a fiúk személyiségéről, mint mondjuk, ha cikkeket olvasnánk. (Abba, hogy mennyire lehet megrendezve, inkább nem gondolok bele.) A fordításért pedig millió köszönet, nagyban hozzájárult ahhoz, hogy belefogjak a nézésébe. ^^
Vissza az elejére Go down
xegg

xegg


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jan. 17.

Beast Almighty  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beast Almighty    Beast Almighty  EmptyHétf. Jan. 17, 2011 1:37 am

a fordításokért tőlem is sok-sok köszönet! addig nem jön rá az ember, hogy mennyi munka, amíg ki nem próbálja:)

most a 6. epizód elejét néztem meg, asszem átállítom az ébresztőt hyunseungra.
Vissza az elejére Go down
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Beast Almighty  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beast Almighty    Beast Almighty  EmptySzomb. Jan. 22, 2011 1:39 pm

Imádtam az Almighty-t. *-*
Ezen keresztül sokmindent megtudtunk róluk, szokásaikról, környezetükről... kár, hogy vége lett. Most tennék be kedvenc részeket (fogok is), de annyi van, majd később. Very Happy
És énis köszönöm a fordításokat, nagyon nagy munka, de megéri, mert hát a BEAST az isten!! <33
Vissza az elejére Go down
dorka

dorka


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Gyál

Beast Almighty  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beast Almighty    Beast Almighty  EmptyVas. Jan. 30, 2011 6:10 pm

Hát, nem is tudom mit kérnék...
Először is egy mini koncertet a majimak-kiss-eseknek és egy teljes napot is szívesen eltöltenék velük...
de ezenkívül még annyi mdent kérnék...
Vissza az elejére Go down
bibikee

bibikee


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 12.
Age : 28
Tartózkodási hely : Wonderland ^^

Beast Almighty  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beast Almighty    Beast Almighty  EmptyHétf. Márc. 28, 2011 6:38 pm

hát én elsősorban Junhyung egyik szemüvegét, mert anyira imádom, és tök oda vagyok érte. xP és persze mert tőle van. =D
de ezen kivül persez tök jo lene egy európai [lehetőleg magyarországi] koncert is. meg azért még lene pár dolog. (=

és egyébként nekem is nagyon tetszik az ötlet, meg az egész müsor, tök jo ez egész. ecerüen imádom.! =D =$
Vissza az elejére Go down
mangagirl89

mangagirl89


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 34
Tartózkodási hely : in Woonie's bed~

Beast Almighty  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beast Almighty    Beast Almighty  EmptyPént. Ápr. 08, 2011 9:49 am

amikor meghirdették, h lehet kívánságokat küldeni, én éltem a lehetőséggel XD
csak annyit írtam, h keressék meg a térképen Magyarországot és küldjenek nekünk egy hatalmas puszit~ *-* ilyen félig angol-félig koreai levél lett belőle XDD
de sajna nem adták be.. lehet túl egyszerű volt.. és túl sokan írtak Very Happy

én csak simán kérnék tőlük egy szobát (vagy elalszom én Woonie ágyában is :3 XD) a lakóépületükben, és már itt se lennék~~ XD najó, megdobhatnának egy repjeggyel is Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://queen-gna.gportal.hu
Yang Vivien ^_^

Yang Vivien ^_^


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. May. 25.
Age : 27
Tartózkodási hely : Just with Yoseob

Beast Almighty  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beast Almighty    Beast Almighty  EmptySzer. Május 25, 2011 12:07 pm

Hát én imdáom!Minden agyes pill egy kincs Razz mert megismerhetem a beastet..rem nincs megrendetve az egész..deháth..annyira édesek..h nemis tudom Razz én..Yoseobbal kérnék egy vacsit..v pedig h táncolhassak velük Razz I love you I love you I love you
Vissza az elejére Go down
Soora

Soora


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Debrecen

Beast Almighty  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beast Almighty    Beast Almighty  EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 11:30 pm

eddig még csak 4 epizódot láttam belőle de annyira tetszik *-* főleg amikor leszállnak a buszról és Junhyung elesik xd
nagyon szépen köszi, hogy lefordítottátok ^^ a többi részt is lefogjátok ? Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Beast Almighty  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beast Almighty    Beast Almighty  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Beast Almighty
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A BEAST magyar fóruma :: So BEAST :: Beast/B2st-
Ugrás: