A BEAST magyar fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésGalleryRegisztrációBelépés

 

 Fantalálkozó

Go down 
+9
Aysoumy
kevinwoo
Rin
Yana-chan
Lya
Yuuna
Hoshi
mangagirl89
Raven
13 posters
SzerzőÜzenet
Raven
Admin
Raven


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Dec. 16.
Tartózkodási hely : Cukorkaföldön~

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptySzer. Május 04, 2011 2:19 pm

Lya zseniális ötletén felbuzdulva létrehoztam hát ezt a topikot~
Itt kényelmesen meg tudjátok beszélni, hogy ki honnan jön, hátha egy helyről többen is jöttök.
Meg persze minden mást is megbeszélhettek ezzel a témával kapcsolatban -

Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net/
mangagirl89

mangagirl89


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 34
Tartózkodási hely : in Woonie's bed~

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptySzer. Május 04, 2011 3:13 pm

És tessék minél többen visszajelezni, mer szavazás alapján ömm.. elég sokan jönnétek el rá : D de a visszaküldött email-ek alapján meg.. na szal értitek XDD
Lehet megbeszélni közösen egy gyülekezőt (mint pl Hoshi a Délinél szedné fel az embereket) és onnan együtt menni a Margit szigetre.
Tehát pötyögjetek ide mindent~ ^^
Vissza az elejére Go down
http://queen-gna.gportal.hu
Hoshi

Hoshi


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Seobie karjaiban ♥

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptySzer. Május 04, 2011 3:48 pm

még 24nap ~ !!! *_____*
Emberek csak úgy nyomjatok "Igen"-t ha tényleg jöttök, mer ez így nem vicces ..
Aki Déli-pályaudvar felől jön az írjon és megbeszéljük mikor hol merre miért, és akkor megyünk együtt Very Happy nem kell félni, nem harapok XD
nyá~~~~ *bevan zsongva >.<*
Vissza az elejére Go down
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptySzer. Május 04, 2011 4:00 pm

Sziasztok. (:
Én, ha minden igaz megyek, (egyáltalán nem akarok összevissza beszélni, ez nem biztos.) vagy valahogy a szüleimmel vagy pedig vonattal és a keletiből...
Nagyon tetszenek a programok meg úúgy az egész, abszolút támogatom ezt a találkozót, és ölni fogok, hogy elmehessek!! xDD Nahjóó, nem de naa. Csak visszajeleznének többen. *__*
Vissza az elejére Go down
Lya

Lya


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Xander's lap BD

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptySzer. Május 04, 2011 8:00 pm

Hoshikám, harapsz te, tudom én X''DDD

No szóval nekem annyi lenne a kérdésem, hogy ki jön a Balaton déli partjáról :'DD Illetve hogy ki száll fel vagy Siófokon vag Fehérváron :DD Mert akkor mehetnénk együtt, viszont a Pestről Margitszugetre jutást én nem tudom nektek biztosítani/segíteni, mert van még elintézendő dolgom előtte Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://ukisshun.zxq.net
Yana-chan

Yana-chan


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : laptop előtt, fangörl üzemmódban~ *-*

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptySzer. Május 04, 2011 8:46 pm

elvileg ha marad minden így, akkor én is megyek (ezazz~! XD) anyát sikerült meggyőznöm, és bár busszal és/vagy vonattal nem enged el így sem, de ha apát ráveszem hogy vigyen fel, szabad a buli. XD (muhahaha) amúgy én pont a Balaton másik feléről, tehát olyan Veszprém környékéről megyek, szóval ha valaki onnan jönne, és kellene fuvar vagy ilyesmi, akkor szerintem befér. ^^ (már ha tényleg tudok menni. ^^) na, csak ennyi. már nagyon várom~ ^^ Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://nyihaha.gportal.hu
Rin

Rin


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptySzer. Május 04, 2011 9:03 pm

Ha így megy tovább az életem akkor 1000% hogy tudok menni! És már csak 24 nap!!! *.* >.<
Ha valaki a nyugatiba érkezik vagy a deákról kell sgíteni eligazodni annak szívesen segítek mert azon a környéken lakom Az szóljon! ^^
Vissza az elejére Go down
Hoshi

Hoshi


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Seobie karjaiban ♥

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptySzer. Május 04, 2011 10:50 pm

Lya, most leromboltad az álcámat.. ez igy nemjó .. XD
de egyébként tudok kedves és aranyos is lenni *angyalfej* XDDDDDDDDDDD
és különben is.. nálad nem vagyok vérszomjasabb XDDDDDD
Ezaz emberek, gyertek csak *o*
Vissza az elejére Go down
kevinwoo




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. May. 14.

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptySzomb. Május 14, 2011 9:31 pm

Halihalihóóó
na szóval én is mek a fantalira és ha igaz a hír akkor mehetnénk együtt mer én is érdi vok:D
Vissza az elejére Go down
Hoshi

Hoshi


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Seobie karjaiban ♥

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptySzomb. Május 14, 2011 11:57 pm

kevinwoo írta:
Halihalihóóó
na szóval én is mek a fantalira és ha igaz a hír akkor mehetnénk együtt mer én is érdi vok:D

Szia !
okés Very Happy akkor majd vegyél fel msnre:
shika22@citromail.hu
és egyeztetünk h mikor és hol ^-^
Vissza az elejére Go down
Lya

Lya


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Xander's lap BD

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyHétf. Május 16, 2011 11:09 pm

kevinwoo írta:
Halihalihóóó

imádom a neved BDDDD

Btw a kérdést még mindig tartom: ki jön a balaton déli partjáról illetve fehérvárról? BD
Vissza az elejére Go down
http://ukisshun.zxq.net
Aysoumy

Aysoumy


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Mar. 12.

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyKedd Május 17, 2011 9:46 pm

sziasztok
valaki nem megy majd solt felől a fantalira?
Vissza az elejére Go down
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyCsüt. Május 26, 2011 5:42 pm

Sziasztok!!
Na, szóval a keletitől ki tudna jönni? Egyáltalán nem ismerem a környéket, de valószínű barátnőm jön, aki tud majd kísérni, de nem 100%-os, ha viszont Ő nemjön, akkor tényleg ha valaki jön a keletitől, akkor írjatok, mert ha senki, akkor sajnos egyedül nem megyek. Köszönöm előre is. ~
Vissza az elejére Go down
yoruichitaidjo

yoruichitaidjo


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. May. 26.

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyCsüt. Május 26, 2011 5:45 pm

ki megy a fantalálkozóra a nyugatiból? ha van rá mód akkor nem szeretnék egyedül menni Smile
Vissza az elejére Go down
Rin

Rin


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyCsüt. Május 26, 2011 9:36 pm

Yuuna írta:
Sziasztok!!
Na, szóval a keletitől ki tudna jönni? Egyáltalán nem ismerem a környéket, de valószínű barátnőm jön, aki tud majd kísérni, de nem 100%-os, ha viszont Ő nemjön, akkor tényleg ha valaki jön a keletitől, akkor írjatok, mert ha senki, akkor sajnos egyedül nem megyek. Köszönöm előre is. ~
Yuuna ha a deákig el tudsz jönni akkor már jöhetsz velünk! Odáig eltalálsz? Smile
Vissza az elejére Go down
Rin

Rin


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyCsüt. Május 26, 2011 9:43 pm

yoruichitaidjo írta:
ki megy a fantalálkozóra a nyugatiból? ha van rá mód akkor nem szeretnék egyedül menni Smile
yoruichitaidjo neked is azt tudom mondani hogy gyere a deákra vagy a chat-ben Dorka és Niky szerveznek egy nyugatis találkozót akkor velük beszélj! Smile
Vissza az elejére Go down
Saeko

Saeko


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 22.
Tartózkodási hely : In the Cube

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyPént. Május 27, 2011 12:03 am

Na üdv emberek~ Very Happy

Szóval, akikben még bizonytalan vagyok innen:

Yuuna, sikerült elintézned, hogy odatalálj? Ha esetleg nem jönne veled barátnőd, akkor meg tudnád azt oldani, hogy a Deák Ferenc térig elmetrózol és akkor onnan jössz velünk? :3

kevinwoo, te is jössz? És ha igen, akkor mi szerepeljen a névtábládon? :3

Aysoumy, hogy áll a helyzet, jössz? Very Happy

yoruichitaidjo, úgy vettem ki a bejegyzésedből, hogy biztosan jössz Very Happy Milyen nevet kérsz a névtábládra? :3

Elnézést emberek, csak átnéztem az e-maileket és mivel ti nem ott adtátok le a jelentkezéseteket, így nem tudom, hogy biztosan jöttök-e, pedig nagyon szeretném ám, ha ott lennétek ^-^
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net
yoruichitaidjo

yoruichitaidjo


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. May. 26.

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyPént. Május 27, 2011 12:14 am

@saeko


nekem ne írjatok semmit a névtáblámra mert már Niky -ként jelentkeztem Smile
a yoruichitaidjo csak a fórumos nevem
bocsi ha feleslegesen összekavartalak titeket Crying or Very sad
azé köszi h így figyeltek rám Smile most már lefogadom h nagyon jól fogom veletek érezni magam Embarassed
Vissza az elejére Go down
Saeko

Saeko


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 22.
Tartózkodási hely : In the Cube

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyPént. Május 27, 2011 12:26 am

ááh okés~Very Happy
semmi gond, csak most véglegesen is összeírtam a neveket, ezért szervezkedek én itt:D
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net
yoruichitaidjo

yoruichitaidjo


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. May. 26.

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyPént. Május 27, 2011 12:27 am

Smile
Vissza az elejére Go down
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyPént. Május 27, 2011 8:31 pm

sziasztok. Smile sikerült megoldani a kimenetelt, nemkell kisérö, köszönöm aki felajánlotta, de barátnőmmel eljutunk, valószinü már előbb ott leszünk. Raven irtam e-mailt is. Holnap találkozuunk. Smile :3
Vissza az elejére Go down
Rin

Rin


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptySzomb. Május 28, 2011 10:01 pm

Nagyon Nagyon Nagyon Nagyon Nagyon Nagyon Nagyon Nagyon Nagyon Nagyon Nagyon Nagyon Nagyon Szépen Köszönjük a Fantalit!!!!!! Vicces volt és jó hogy végre arcot tudok kötni a névhez XD Még egyszer köszi és legyen máskor is de jó időben és lehet hogy még többen lennénk nyáron! ^^ - -
Vissza az elejére Go down
Yana-chan

Yana-chan


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : laptop előtt, fangörl üzemmódban~ *-*

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyHétf. Május 30, 2011 8:31 pm

először is, nagyon nagyon jól éreztem magam ^^ annak ellenére is, hogy rossz idő volt. Very Happy legalább volt egy kis kaland. XD a teszt miatt meg kicsit csalódtam magamban. =S azt hittem kicsit többet tudok, de kiderült hogy nem. O.o >< azóta folyamatosan pótolgatom befelé a dolgokat.. XD a torta nagyon finom volt (és szép is, még szétesetten is) és köszönet érte, Lányok ^^ Very Happy az OMS-es játék meg felrakta a pontot az íre (XD), nagyon szerettem. Very Happy
és köszönöm így utólag is, mangagirl89-nek hogy eljött értem reggel a népligethez ^^ <3 *szánkjú. ^^ XD* meg Szerkesztő Úrnőknek hogy megszervezték az egészet ^^ <3 remélem majd egyszer megint lesz ilyen találkozó (: *-*
Vissza az elejére Go down
http://nyihaha.gportal.hu
rika

rika


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : in my starship on da way to the SHINee World.~

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyHétf. Május 30, 2011 10:51 pm

Nyűűű én is nagyon jól éreztem magam, bár az elején tényleg azt hittem meglincseltek/kinéztek/akármi, hogy csak úgy ömlött rólam a SHINee. ^^;;;;;;;
Kicsit mondjuk beégtem, hogy a B2ST-ről közel sem tudok annyit mint hittem, de tényleg szeretem őket és a fantali miatt csak jobban megszerettem őket, komolyan. XD <3
A torta szerintem is finom volt, és Yanával egyetértek, az OMS-es játék volt a csúcspont. XDDD <3

Yana a kabátod meg szépen fel van akasztva a szekrényemben, vigyázok rá, és mégegyszer BOCSÁNAT. T___T <3
Vissza az elejére Go down
http://boy-friend.gportal.hu/
Szasza




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Mar. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Somogyvámos

Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó EmptyKedd Jún. 07, 2011 11:54 am

Sziasztok!!
Biztos nagyon jó volt a fantali!Kár hogy nem tudtam elmenni!! Crying or Very sad
A következő fantalálkozóra,ha lesz,remélem hogy el tudok menni!!!! Very Happy
I love you B2st forever I love you
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fantalálkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantalálkozó   Fantalálkozó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fantalálkozó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A BEAST magyar fóruma :: Más :: Lightless~-
Ugrás: