A BEAST magyar fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésGalleryRegisztrációBelépés

 

 Flash mob 2011

Go down 
+2
dorka
Saeko
6 posters
SzerzőÜzenet
Saeko

Saeko


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 22.
Tartózkodási hely : In the Cube

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:59 pm

Ezt a témát azért nyitom, hogy itt részletesen meg tudjátok beszélni egymás közt a flash mobbal kapcsolatos ügyeket. Például, ha valaki egyedül nem tudna eljönni, vagy nincs kedve, esetleg nem találna el a helyszínre, itt segíthetitek egymást.
Természetesen mi is olvassuk a fórumot, így minket is kérdezhettek, nekünk is írhattok.

Köszönjük!
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net
dorka

dorka


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Gyál

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptySzomb. Aug. 27, 2011 9:39 pm

Na hello bello! Akkor úgy tűnik én írok először...nekem az lenne a kérdésem h akkor lesz-e próba, mert sztem szükség lehet rá.
Vissza az elejére Go down
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyVas. Aug. 28, 2011 1:07 pm

Annyeong!!~
(Tudom, hogy ebből elegetek van, de) Én még nem tudok pontos választ adni... mertmég nemtudom mi lesz, hogy lesz addig. Minden esetre tanulom a táncokat, szerencsém, hogy kb. 3 táncot tudok... de a 'Fiction' az abszolut nem megy. :S Könnyűnek tűnik, de nekem nem az...O_o
Vissza az elejére Go down
Saeko

Saeko


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 22.
Tartózkodási hely : In the Cube

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 1:33 pm

Na végre ide is érkeznek üzenetek Very Happy

Dorina, lesznek próbák, legalábbis én szeretnék ^^ Úgy gondoltam, hogy kiírom, amikor ráérek és aki el tud jönni, az jön ^^ Persze, ha ti is ismeritek egymást, nyugodtan leírhatjátok, hogy mikor értek rá és mikor tudnátok összefutni.

Yuuna, semmi gond ^^ szeptembertől új suliba fogok járni, így most én sem tudom, hogy mi, merre, hol ^^" De remélem 1-jén minden kiderül és tudunk pontos dátumot mondani. Igazából már kiszemeltünk egy napot, ami Ravennek elvileg jó lenne, de én még csak remélni tudom, hogy nekem is jó :S


Írjatok nyugodtan, ha bármi kérdésetek van, ez mindenkinek szól ^^
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net
dorka

dorka


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Gyál

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 8:17 pm

Yuuna: a Fiction tánccal én is bajban vagyok, nyugi...de azért rem sikerülni fog a megtanulása. A többi nagyjából megvan márcsak a tavalyi mob miatt is.
Saeko: én mindeképpen szeretnék elmenni próbá(k)ra is, úgyhogy majd értesíts...
Vissza az elejére Go down
beauties




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Sep. 18.

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyVas. Szept. 18, 2011 8:30 pm

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy az időpont az teljesen véglegesítve van-e???? Esetleges időpont változtatás szóba jöhet?
Vissza az elejére Go down
Saeko

Saeko


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 22.
Tartózkodási hely : In the Cube

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyKedd Szept. 20, 2011 1:26 am

beauties írta:
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy az időpont az teljesen véglegesítve van-e???? Esetleges időpont változtatás szóba jöhet?

Szia! A többség döntése alapján igen, végleges. Azért csütörtökre esett a választás, mert Ravennek akkor van szabadnapja, így a változtatás nem nagyon lehetséges. Miért?
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net
beauties




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Sep. 18.

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyKedd Szept. 20, 2011 12:39 pm

Szeretünk volna részt venni a flash mobon, de mivel ilyenkor az egyetemen nincs szünet így nem tudunk elmenni és mivel Miskolciak vagyunk így az utazás sem olyan könnyű.
Vissza az elejére Go down
Saeko

Saeko


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 22.
Tartózkodási hely : In the Cube

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyKedd Szept. 20, 2011 9:55 pm

beauties írta:
Szeretünk volna részt venni a flash mobon, de mivel ilyenkor az egyetemen nincs szünet így nem tudunk elmenni és mivel Miskolciak vagyunk így az utazás sem olyan könnyű.

Sajnálom, hogy nem tudtok jönni 8( Pedig nagyon örültünk volna, ha jöttök és még több rajongót megismerünk~
Reméljük, azért fogunk még találkozni ^^
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net
beauties




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Sep. 18.

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyKedd Szept. 20, 2011 11:14 pm

Biztosan Smile
Vissza az elejére Go down
KiChan




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Sep. 27.

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyKedd Szept. 27, 2011 8:20 pm

Annyeong!
Szeretnék segítséget kérni. Nem vagyok jártas Pesten és azt szeretném kérdezni, hogy Szekszárdról(Tolna megye) induló járatok közül melyikre kéne felszálljak, ami a legközelebb tesz le a Hősök teréhez?
Vagy van valaki, aki Tolna megyéből jön, akkor mehetnénk együtt. Smile

Előre is köszi a választ. Smile
Vissza az elejére Go down
Yana-chan

Yana-chan


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : laptop előtt, fangörl üzemmódban~ *-*

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 5:39 pm

KiChan, én sem pesti nem vagyok, sem szekszárdi, de szerintem a szekszárdi buszok útiránya szerint a még Népliget van a legközelebb a hősök teréhez. >< (legalábbis ahogy nézem a térképen..) de talán szervezhetnénk valami gyülekezőpontot a Népligethez, aki busszal jön, és onnan mennénk együtt a Hősök terére ^^ (esetleg egy pestet ismerő ember is jöhetne oda, de végső esetben a Hősök terére szerintem azért könnyű eljutni, ha nem is tudod hogyan. Very Happy)
Vissza az elejére Go down
http://nyihaha.gportal.hu
KiChan




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Sep. 27.

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 10:10 pm

Yana-chan írta:
KiChan, én sem pesti nem vagyok, sem szekszárdi, de szerintem a szekszárdi buszok útiránya szerint a még Népliget van a legközelebb a hősök teréhez. >< (legalábbis ahogy nézem a térképen..) de talán szervezhetnénk valami gyülekezőpontot a Népligethez, aki busszal jön, és onnan mennénk együtt a Hősök terére ^^ (esetleg egy pestet ismerő ember is jöhetne oda, de végső esetben a Hősök terére szerintem azért könnyű eljutni, ha nem is tudod hogyan. Very Happy)

Rendben...Nekem úgy jó lenne, hogy a Népliegtnél találkoznánk, és onnan mennénk a Hősők terére. =)
Vissza az elejére Go down
Saeko

Saeko


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 22.
Tartózkodási hely : In the Cube

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 1:04 pm

Én sem pesti vagyok, de a Népligettől el tudlak vezetni titeket a Hősök teréig Very Happy Szóval akkor a Népliget lehet az egyik gyülekező hely a Deák tér mellett, mert az meg úgyis a csatlakozási pont :3
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net
KiChan




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Sep. 27.

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 3:00 pm

Saeko írta:
Én sem pesti vagyok, de a Népligettől el tudlak vezetni titeket a Hősök teréig Very Happy Szóval akkor a Népliget lehet az egyik gyülekező hely a Deák tér mellett, mert az meg úgyis a csatlakozási pont :3

Nekem úgy jó =) Köszi Saeko!*.*
Vissza az elejére Go down
KiChan




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Sep. 27.

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptySzer. Okt. 26, 2011 11:35 pm

Sziasztok!

Saeko, sajnálom, de még sem kell kigyere elém:S

A szüleim benyögték, hogy nem engednek el és már ezen vitázom velük 2 hete, de nem mehetek:S

Nagyon örültem neki, hisz már augusztus óta tanulom a táncokat és erre készültem és eddig el is engedtek, most meg, hogy felfogták, hogy komolyan gondolom, már rögtön azt mondják, hogy nem. :@

Nagyon sajnálom, hogy cserben hagylak titeket. =(

Nagyon remélem, hogy a következőre elmehetek...
Vissza az elejére Go down
Saeko

Saeko


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 22.
Tartózkodási hely : In the Cube

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyPént. Okt. 28, 2011 10:02 pm

KiChan írta:
Sziasztok!

Saeko, sajnálom, de még sem kell kigyere elém:S

A szüleim benyögték, hogy nem engednek el és már ezen vitázom velük 2 hete, de nem mehetek:S

Nagyon örültem neki, hisz már augusztus óta tanulom a táncokat és erre készültem és eddig el is engedtek, most meg, hogy felfogták, hogy komolyan gondolom, már rögtön azt mondják, hogy nem. :@

Nagyon sajnálom, hogy cserben hagylak titeket. =(

Nagyon remélem, hogy a következőre elmehetek...

Hjajj ne már Sad Ez nem igazság T___T Meg is indokolták, hogy miért nem jöhetsz, vagy csak a szokásos "Mert nem!" választ adták? Biztos nem tudod meggyőzni őket? T.T
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net
KiChan




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Sep. 27.

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptyPént. Okt. 28, 2011 10:30 pm

Saeko írta:
KiChan írta:
Sziasztok!

Saeko, sajnálom, de még sem kell kigyere elém:S

A szüleim benyögték, hogy nem engednek el és már ezen vitázom velük 2 hete, de nem mehetek:S

Nagyon örültem neki, hisz már augusztus óta tanulom a táncokat és erre készültem és eddig el is engedtek, most meg, hogy felfogták, hogy komolyan gondolom, már rögtön azt mondják, hogy nem. :@

Nagyon sajnálom, hogy cserben hagylak titeket. =(

Nagyon remélem, hogy a következőre elmehetek...

Hjajj ne már Sad Ez nem igazság T___T Meg is indokolták, hogy miért nem jöhetsz, vagy csak a szokásos "Mert nem!" választ adták? Biztos nem tudod meggyőzni őket? T.T

Azt mondták, hogy nem mehetek, mert el fogok tévedni és csak felnőttel mehetnék, de nincs senki aki el tudna jönni velem. :S És össze is vesztem velük így még szobafogságot is kaptam emiatt :S Úgyhogy biztos, hogy nem tudok menni:S

Tényleg sajnálom. =(

Vissza az elejére Go down
Yana-chan

Yana-chan


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : laptop előtt, fangörl üzemmódban~ *-*

Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am

nyaa~ akkor itt is lenne a beszámoló a flashmob / fantaliról ^^
először is, én naggyon élveztem, jó volt veletek találkozni, végül a tánc is jól alakult (habár az utolsó pillanatban tanultam meg :$ XD), és a hangulat is kellemes volt (:
kezdem az elején. Very Happy amikor én odaértem (a buszom sikeresen késett egy negyedórát -.-) épp egy Korea kvízt töltögettek az emberkék a Hősök terén, amiből én is beszereztem egyet rövid úton, miután körberajongtam Barbiék plakátját *w* <3 alap tök lelkesen mentem oda, és ez még rásegített, meg az hogy elég sokan gyűltünk össze, ami dobott a büszkeségemen a B2uty-k iránt ^^ Very Happy aztán a tánc gyakorlásánál kicsit lelombozódtam, mert a társaság egy része még csak hajlandóságot sem mutatott a tánc iránt, pedig szerintem ha már eljöttek, azért próbálkozni, bolondozni beállhattak volna. a táncokat nem aznap látták először, legalább megpróbálhatták volna. (senki ne szívja mellre, nem nagy gáz. annyira én sem húztam fel rajta magam. XD) de azért aki beállt, az nagyon ügyes volt, legalábbis szerintem, akit én láttam ^^ <3 köszi a kamerásoknak is, meg a plakátlobogtatóknak ^^ XD egészben szerintem azért elég jók lettek a felvételek, büszke vagyok magunkra (: XD
a többi része a napnak is örömet okozott. habár hideg lett egy kicsit, fűtött minket a Beast iránti szeretet Wink Barbi, Gina, finom volt a koreai követek. Very Happy *-* a Beast kvíznél első ránézésre erősen elszégyelltem magam, ugyanis a kérdések negyedére sem tudtam válaszolni, és dalszövegekből is max kettőt tudtam. aztán gondolkoztam, próbáltam találgatni, és végül rájöttem hogy annyira nem is volt nehéz, csak én vagyok felületes. vagy feledékeny. XD aztán a kép és a dalfelismerés meghozta egy picikét az önbizalmam, annyira, hogy végül harmadik lettem *-* mellesleg gratulálok mindenkinek aki még helyezést ért el ^^ és Sae, naaaaagyon köszi a zászlót. imádom. *w* <3
még egy uccsó megjegyzés az ázsiai-magyar csávókákra a Westend tetőn. kicsit kifogásoltam a random ócsárló beszólásaikat. üzenem nekik, hogy ha még egyszer lebuziznak akárkit a Beastből, kiherélem őket. (és nekik akkor nem lesz más választásuk. MUHAHA. csőő~ XDDD ^^"")
egyszóval a nap nekem egy szép emlékként maradt meg, és remélem hogy máskor is lesz ilyen jó hangulat, meg úgy minden. és hamar lesz az a máskor. Wink és köszi a szervezést még egyszer, Szerkesztő Úrnők. <3 ^^
Vissza az elejére Go down
http://nyihaha.gportal.hu
Ajánlott tartalom





Flash mob 2011 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flash mob 2011   Flash mob 2011 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Flash mob 2011
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A BEAST magyar fóruma :: Más :: Lightless~-
Ugrás: