A BEAST magyar fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésGalleryRegisztrációBelépés

 

 Hogyan ismerted meg őket?

Go down 
+23
Soora
rika
miscarriage
nomy
naomi
Zsike
Thunder
Marshmallow
Nika16
bibikee
vivcsy1996
Minyonvirág
mangagirl89
Nicky
Ga-In
Lya
szandi
dorka
Yana-chan
HeeYeon
Yuuna
Hoshi
Saeko
27 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Saeko

Saeko


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 22.
Tartózkodási hely : In the Cube

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptySzomb. Dec. 25, 2010 6:04 pm

Az én történetemet már mindenki ismeri Very Happy legalábbis azok, akik rendszeres és/vagy régi látogatói az oldalnak. De azért elmesélem, mert életem egyik legjobb napja volt, amikor rájuk találtam *.*

2009. Szeptember 1-jén láttam a Documentary sorozatuk bemutatóját, ami fenomenális volt *-* Dongwoon abban az introban tökre G-Dragonosan mosolygott Very Happy Hyunseungnak is kimondhatatlanul örültem, hiszen a Big Bang által már megismertem, szóval tényleg örültem, hogy végre eljött az ő ideje is. Very Happy
Aztán, novemberben Yoseobbal álmodtam *o* Azt most nem részletezem, mert már párszor ezt is elmeséltem, de ha valaki kíváncsi rá, szóljon Very Happy A lényeg, hogy álmomban ragadták el a szívemet <3
Ezután már minden magától jött, a fellépések, a sorozatuk, és a napi 24 óra Beast Very Happy
Egyébként AJ-t is ismertem akkor, amikor 2009 tavaszán debütált, és már akkor nagyon bejött. Egy Se7en és Rain hasonmás kinek ne tetszene? Razz
A honlap alakulásáról meg annyit, hogy nagyon sokat hezitáltunk XD Leginkább attól féltünk, hogy majd amiért túl sokat foglalkozunk velük, meg fogjuk unni őket. De hát annyit foglalkozunk velük, amennyit amúgy is tennénk Very Happy

Várom a további történeteket~ :3
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net
Hoshi

Hoshi


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Seobie karjaiban ♥

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptySzomb. Dec. 25, 2010 6:13 pm

Én igazából teljesen véletlenül ismertem meg őket XD
Yt-on néztem vidiket meg minden és megláttam a Bad Girl-t. és mivel még nem hallottam róluk igy meghallgattam és egyből beleszerettem Very Happy aztán jött minden. Elkezdtem keresgélni a fiúk után és megtaláltam a majimak-kiss.net-et és azóta mindennapos látogatója vagyok az oldalnak és imádom a fiúkat, és a szerkiket is hogy létrehozták az oldit és minden nap valami új hírrel szolgálnak a fiúkról *-* I love you

jah igen. és már egy párszor álmodtam is velük *-*
Vissza az elejére Go down
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptySzomb. Dec. 25, 2010 6:38 pm

Jihii. *__*
Ezt szívesen leírom. Very Happy
A BigBang-et már alapból (szóval egy ideje) ismertem és abban az időben (ezvolt 2010 márciusában) sok KPop előadót ismertem meg és YouTube-on láttam a 'Shock' c. számukat, amibe annyira beleszerettem hogy Oooo.~ Aztán ugye jöttek a következményei: Kik ezek? Hanyan vannak? Melyik az a nagyon helyes? Rájuk kerestem és a kinézetüktől, a stílusukon át... a viselkedésükig mindenükbe beleszerettem. <33 Egy darabig elvoltam velük, aztán ugye mindig mindent keresgéltem róluk, amikor rábukkantam a majimak-kiss.net-re... és tök meglepődtem, hogy ismerik őket magyarországon, de ha akkor nemtalálom meg az oldalt, akkor nemis tudom milenne velem... azóta hűűűséges vagyok a Beast-hez és imádom őket. <33
Happy end akkor lesz, ha kijutok egy koncertreee. *___*
És énis álmodtam már velüük.
Egyszer azt, hogy YoSeob bejött a suliba, és senkinek nem tudtam bizonyítani, hogy Ő egy koreai énekes, a Beast tagja, aztán meg eltáncoltuk a Shock-ot vele... xDD
DooJoonnal, azt, hogy virslit ettünk (xDDDDD) és vagy 5kg mustárral ette a virslit aztán kérdeztem tőle, hogy nem túl sok az egy kicsit aztán mondta, hogy nem. És elkezdte egymagában enni a mustárt kanálllal. xDDD
AJ-vel... ohh.~ Igeeen... Embarassed
Hát az gyönyörű volt... együtt voltunk, szerettük egymást... kár, hogy ritkán álmodok velüük. <33
Vissza az elejére Go down
HeeYeon

HeeYeon


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Seoul

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptySzomb. Dec. 25, 2010 6:55 pm

Nekem az egyik barátnőm mutatta őket, aki Ázsia/Korea mániás ^^ Először a Shockot mutatta meg aztán pár élő fellépést a Mysteryvel meg a Special-lel..
Mondjuk maguk a dalok nagyon-nagyon tetszettek már elsőre, de őszintén szólva nem hittem volna, hogy később ekkora szerelem lesz a dologból ^^ Aztán azon kaptam magam, hogy magamtól is kerestem a fotókat, videokat róluk és szépen lassan mániává vált ez az egész Very Happy
És annyira hálás vagyok a barátnőmnek, hogy akkor megismertette velem őket ^^ na meg magamnak is, hogy megszerettem a srácokat Very Happy Bár most már tudom, őket csak szeretni lehet ^^ <3
Vissza az elejére Go down
Yana-chan

Yana-chan


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : laptop előtt, fangörl üzemmódban~ *-*

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptySzomb. Dec. 25, 2010 7:41 pm

nekem is egy haverom küldte el a Bad Girl klippjét, hogy nézzem meg milyen aranyosak. hozzáteszem egy meleg srác volt. Very Happy megnéztem a videót, és rögtön beleszerettem Kikibe. <3 aztán megnéztem még pár videót tőlük, és nagyrészt ezeket hallgattam, kedvencnek tettem YTn, meg ilyenek. anyáék meg is őrültek tőlem a nyár közepén, mert a ház közepén van a dolgozószoba, és nyitott ajtóval fülhallgató nélkül nyomattam őket töménytelen menyiségben. Very Happy (aztán közbe összeveszett velem az a srác, szóval nem volt kivel megbeszélnem az egyre hatalmasodó mániámat immár mindhatójuk iránt.. ><) ja, meg írtam is egy fanficet, amire büszke vagyok mert nekem nagyon tetszik, csak ugye egy yaoi fantól mi más tellene mint yaoi, szóval... (szóval én csak ajánlani tudom XD)
aztán kezdtem megkeresni az összes dalukat, klippjüket, és találtam viszonylag sokat postoló oldalakat, egyenlőre csak képekkel.. deörültem a fejemnek ^^ csak az volt a baj, hogy nem igazán tudok angolul, aztán nem nagyon értettem a cikkeket.. aztán valahogyan rátaláltam erre az oldalra, és nagyon örültem neki, mert novemberben itthon voltam két hetet míg lábadoztam az epeműtétemből, és keresztülkasul Beasteztem minden időmet *-* <3 álmodtam énis szépeket ^^
közben persze kivetettem figyelmem az egész KPOP világra, és teperek hogy egyre több előadót ismerjek és szeressek meg ^^ (van egy olyan érzésem, hogy túl könnyen megy XD)
a gépem már haldoklik az egyre bővülő képmappáktól (pedig MÉG ráfér egy 2GB-s pendrájvra O.o), és YT-n a B2st lejátszási mappámban megközelítőleg kétszáz beast videó van (és igyekszem ezt javítani Very Happy), azóta megalkottam a fanfic befejezését (sajnos ez is yaoi ^^), valamint egy csomó ötletem van még az írásra *ördögi muhaha* (ne kövezzetek meg ^^")
röviden ennyi. XD
Vissza az elejére Go down
http://nyihaha.gportal.hu
dorka

dorka


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Gyál

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptySzomb. Dec. 25, 2010 8:01 pm

Hát nekem is valami hasonló, mint Hoshinak Very Happy Nővéremmel a Youtube-on videokat nézegettünk és egyszercsak feltűnt a Bad girl MV-je és és spec rögtön beleszerettem Yoseobie-ba, az a hang...áááá...
Aztán jött a többi vidi na meg persze a majimak-kiss.net Hyunseung-ot jómagam is ismertem, mert V.I.P-ként kezdtem és anno sajnáltam is hogy nem lett BB tag, de nemtom ti hogy vagytok vele, de szerintem nagyon jó, hogy ide került és nem a BB-be (bár ez furán hangzik, azért remélem értitek).
Igazán hálás vagyok az m-k.net szerkesztőknek, mert rengeteg dolgot itt tudtam meg a fiúkról és természetesen ott vannak a chat-esek, akiket szintén imádok!!! Mindennapos látogatója lettem az oldalnak, köszi, hogy vagytok!!!!!
Nagyjából ennyi...
Vissza az elejére Go down
szandi

szandi


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kisvárda

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptySzomb. Dec. 25, 2010 9:36 pm

Sziasztok ^^

Én körülbelül 3 hónapja ismerem a srácokat. *elbújik szégyenében*
Youtube-on láttam egy fellépésüket ahol a Breath c. számukat adták elő.
Megnéztem meg minden, de ennyi is volt. Embarassed
Aztán egy nap a Music Channel-en adták a klippet is, na akkor nekem annyi volt Very Happy
Azóta teljesen megszállott vagyok Very Happy
Először nekem Dongwoon volt a kedvencem (persze most is imádom meg a többieket is) de aztán láttam Kikwang-ról mindenféle videókat és annyira édes volt meg szimpatikus, hogy teljesen akaratlanul ő lett a kedvenc *-*
Jah, és tegnap pont velük álmodtam Very Happy a sulimban voltak és ott ültem velük egy padon, beszélgettünk meg ilyesmik *-*
Elmondhatatlanul jó érzés volt Smile
Jaj, és, milyen boldog voltam amikor ráakadtam a honlapotokra *-*
Köszi, hogy csináljátok Smile
Vissza az elejére Go down
Lya

Lya


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Xander's lap BD

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptySzomb. Dec. 25, 2010 10:47 pm

Hát nekem elég érdekesen alakult, mert MBLAQ vidiket csekkoltam, és akkor volt YT-n a related sávban. Hmmhát jóvan mondom, megnézem. A Bad Girl volt az, és eléggé néztem, mer nekem totál KAT-TUN hatást keltett a klipp X'DDDD Passz, hogy miért X'DDD De nem volt rossz~ De úgy igazán a Shock-tól úgymond szeretem őket. Illetve inkább az zenéjüket, a srácokat még nem ismerem annyira, mert nem foglalkoztam velük még eleget. Csak azt tudom, hogy csodálkoztam Gikwang fején a BG klippbe, mert utána mutatott egyik bnőm egy 6pack-es GK képet és hát naaaa X"DD Valahogy nem jött össze a kettő X'DDD De igazából Hyunseung miatt ismertem meg, mert a klipp előtt is hallottam róluk HS miatt, csak nem volt meg a löket, hogy lecsekkoljam őket Very Happy
Az MK-ra meg oishi-ről találtam, aztán egy ideig csak passzív látogató voltam :'DD (Igazából csak Sae miatt lestem a dolgokat LOL XD)
Vissza az elejére Go down
http://ukisshun.zxq.net
Ga-In

Ga-In


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Dec. 26.

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyVas. Dec. 26, 2010 3:57 am

Hááát az én történetem aztán elégé kalimpálos>..<
Természetesen minden a B.B-el kezdődött pontosabban G-Dragonnal,barátnőm Boram mutatta meg,én kis magyar lány, még nem láttam ilyet és hát visszakérdeztem miket mutogatsz te nekem....XD..na de miért ne? unalomból meghallgattam, és második hallásra imádtam*-*na de ez már egy másik történet a fiúk kb rá egy hónapra jöttek szeptember elején.Leges legelőször egyik csaj mutatta a debut. képüket msn-en és rögtön YoSeobra fókuszáltam a szőke kis fejére.*-*Na de hanyagoltam őket hisz nagyon elején voltam még, és semmit se konyítottam hozzájuk,bár tetszettek hisz mindenki jól nézett ki. Januárban YoSeob szülinapjára rá pár nappal, mutatott róla egy vidit nézzem meg, mert ott van a 4minute is.Jó,megnéztem kb 1 perc után kikapcsoltam mert, egy az tiszta rossz felvétel volt,másik pedig nagyon nem kedveltem Yo-tT.T*még mindig szégyellem magam* de hát csak erősködött a lány és suli indulásom előtt,volt időm ezért megnéztem azt a vidit amit belinkelt.Mondanom sem kell a Bad Girl volt, ahogy megláttam benne YoSeobot rööögtön "első" látásra beleszerettem.Whááá milyen cuki azon, a nyomi felvételen nem ilyen volt-gondoltam.XD.Suliban meg hát ki se tudtam verni a fejemből a dalukat annyira megtetszett, imádtam *wwww*Ééééés azóta tart:33 YoSeobot máig teljes szívemből szeretem kimondom szerelmes vagyok belé ha így bele lehet valakibe, nah igen XD az biztos ilyet még nem éreztem,és ami az egész bandát illeti azóta minden nyomukat próbálom követni hála egyetlen drága Saekonak és Ravennek akik mindezt még valóságosabbá teszik.:3[naaagy köszönet nekik]Nagyon boldog vagyok h a fiúk által jobban bele tudtam konyítani ebbe a dologba sőt ma már ez a mindenem.A 4KARA árulkodik róla >.<.Na meg ha esetleg rossz kedvem van ezek a srácok pár másodperc alatt fel tudják dobni a, bolondságaikkal*-*És rettentő boldoggá tesz h szívbeli rajongójuk lehetek,már több mint egy éve*-*
Vissza az elejére Go down
Nicky

Nicky


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország, Taksony :)

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyVas. Dec. 26, 2010 1:16 pm

K-pop világ megismerését a BB-vel kezdtem én is meg a 2NE1-val, akkoriban naon rá voltam kattanva a lollipop-ra Razz és aztán szép lassan bővült a kör (most nem szeretném felsorolni kik voltak azok ... Smile )
na és teljesen átlagosan én is nézegettem,keresgéltem YT-on (én mindig azt írtam be keresőbe h 'new kpop') és ott szoktak csinálni havi újdonság vidiket amikben megmutatták az a hónapban megjelent új MV-ket, és köztük volt a BEAST - Bad Girl ^^ , aztán rákerestem h van-e még vmi vidijük... és akk meg találtam a 'BEAST IS THE BEST' teaser vidit...fúúú és ott még dögösebbek voltak. Ami megragadt bennem mikor láttam h de tudnak táncolni,a hangjuk is eszméletlen pláne a kis szöszinek Razz (még párszor megnéztem/meghalgattam...) aztán már mindenki tetszett kinézetre, hangra is Very Happy
és kiváncsi voltam h róluk vajon van-e oldi, mert hát többet akartam megtudni róluk... Smile és akk találtam rá a majimak-kiss.net-re Smile azóta minden nap járok és olvasom a híreket, chat-en jókat beszélgetünk, flashmob által sokakat meg ismertem n_n a jó kis vidiken,képeken együtt nyáladzunk xD
jaa és még hozzá tenném...az elején még Dongwoonie-t nem kedveltem annyira (mai napig nem tom miért volt ez így o.O) de megcsillogtatta ének tudását, és láttam róla 1-2 képet ahol naon jól nézett ki :$ /a szöszi haja most naon tetszik,ahogy be van állítva neki olyan mint Yoseobie-nak is szokott lenni ^^) és mára már minden egyes tagot az ő kis sajátosságával szeretem Very Happy és köszönöm én is h van ez az oldi ezzel a két jó fej ♥️szerkivel♥️ akik mindig igyekszenek frisseket hozni és a kedvünkben járni ^^ és az 1ik nagy álmom h kimehessek Dél-Koreába és ott lehessek 1 BEAST koncerten Razz (még 1 vmi én még nem mondom magamat teljesen B2UTY-nak mert nincsenek B2ST-es cuccaim Crying or Very sad ,anya nehezen egyezik bele... de majd megpróbálom bepótolni és akk mindent megveszek Wink )
Vissza az elejére Go down
mangagirl89

mangagirl89


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 34
Tartózkodási hely : in Woonie's bed~

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyHétf. Dec. 27, 2010 11:20 am

Na akkor énis elmesélem az én sztorimat Very Happy

Tavaly nyáron kezdődött, pontosabban érettségi után. Nagyon ki voltam bukva, szal kellett valami életerőt magamba szívni XD. Egyik nap átjött tesóm és mondta ÚÚÚ HUGI idenézz mit találtam, imádni fogod!! És jutúbon benyomott egy.. Big Bang - Haru Haru vidit. Bátyám teljesen bele volt buzulva a zenébe és hogy fúdejó, ezek japánok~. De mondtam magamban: miért kéne egy japán klipphez japán felirat?? És a nyelv sem stimmelt.. Na aztán megláttam TOP égbekiáltóan non-japán fejét xD És onnantól nem volt megállás.. mindent felkutattam róluk, amit el lehet képzelni XDD Annyira megszerettem őket, hogy az valami kimondhatatlan :3 Letöltöttem minden számukat, szinte az összes koncijukat, a klippjeiket, jutúbon megnéztem majdnem az összes műsort, amiben szerepeltek.. mindent XDD Később szeptemberben pedig kilukadtam Mye és Sae BB oldalán, ahova rendszeresen írtam a csetbe *.* Olyan nagyon megszerettem a lányokat, hogy fel is vettem őket msn-re és ilyen rövid idő alatt igaz barátaim lettek =3 I love you
És aztán jött az október.. új fiúbandák debütálása.. B2ST.. O.O.. XD Megnéztem a Bad Girlt, láttam a fellépéseiket. Irtó szimpik voltak, de hiányzott vmi akkor XD (vagy lehet túl nagy VIP voltam még XD) Elkezdtem utánuk is kutakodni, a zenéik nagyon megfogtak (azóta se engednek XD), a képek alapján eleinte AJ-párti voltam Razz Na de amikor jött a Mystery.. *Q* tejóég, IMÁDTAM ŐKET XDD. A fellépőruhák, a frizurájuk, a hangjuk, na meg az a tánc.. *__* akkor lettem csak igazi B2UTY Very Happy Na meg persze egyre jobban belezúgtam Woonie drágába~ *-* Napról-napra jobban fanoltam és a végén azon kaptam magam h KÉSZ, vége.. visszavonhatatlanul Dongwoon-fan lettem Embarassed
Szóval már szinte a kezdetek óta rajongok értük Very Happy És ez a nagy fellángolás azóta se lankad XD Remélem sose fog *.* Igaz, hogy teljes anyagi csődöt jelentenek a pénztárcámnak, de hát na.. XDD
Úgyhogy bátyámnak igaza volt: tényleg imádom az egész kpop-ot~ :3 king
Vissza az elejére Go down
http://queen-gna.gportal.hu
Minyonvirág

Minyonvirág


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Dec. 26.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 1:05 am

Én is youtube-on találtam a linksorok között, a fura az egészben, hogy valahogy nem jöttek be első körben. Meg aztán sok körben nem és hanyagoltam is a dolgot. Aztán valahogy eszembe jutottak és rájuk kerestem és igazából az egyik intrójuk tetszett meg baromira. xD És miután a Bad Girl c. számtól a frász kerülgetett, inkább máshová eveztem. A Take care of my girlfriend-nek meg olyan hangzatos címe volt és... na akkor és ott. Utána meg jött minden, a többi szám, meg élő fellépések meg miegymás... Most meg ott tartok ahol. És már próbálok a Bad Girl-lel is megbarátkozni. xD
Vissza az elejére Go down
Saeko

Saeko


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 22.
Tartózkodási hely : In the Cube

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyHétf. Jan. 10, 2011 10:44 pm

Gyerünk-gyerünk~ Várjuk a hosszabbnál hosszabb, de annál tartalmasabb történeteket Very Happy Legalább 4x annyian regisztráltatok, mint amennyien ide írtak~ Nyugodtan osszátok meg velünk, hogyan ismertétek meg a csapatot ^^
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net
vivcsy1996

vivcsy1996


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 27
Tartózkodási hely : Vác

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptySzomb. Jan. 22, 2011 11:27 pm

Sziasztok!

Én igazából a Bravo magazinnak köszönhetem a kpop mániámat.Egy régebbi cikkben írtak az ázsiai szupersztárokról.Akkoriban nem is foglalkoztam vele,de pár hónap múlva újra kezembe akadt az újság és mivel pont nem volt semmi dolgom rá kerestem az ott leírt énekesekre.Rögtön beleszerettem Se7en - I know klippjébe,aztán elkezdtem Se7en zenéit hallgatni.Másnap rátaláltam egy élő fellépésre amin AJ énekelte Se7en egyik számát.Nagyon megtetszett így elkezdtem rákeresni olyan videókra amiben AJ szerepel.Így találtam rá a Shockra.Rögtön elvarászolt a dal és a fiúk.Először AJ rajongó lettem ,de hamarosan beleszerettem Yoseob-ba.Azóta is töretlenül imádom a Beast-et és már a legjobb barátnőmet is sikerült megfertőznöm vele Laughing
Vissza az elejére Go down
bibikee

bibikee


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 12.
Age : 28
Tartózkodási hely : Wonderland ^^

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyHétf. Jan. 24, 2011 11:15 pm

na sziaszztok.. ^^
hát az én történetem nem olyan régen kezdődik, mindöszze kb 1 hónapja..[elbujik..]
nekem nem nagyon vannak ien barátnöim akik ázsia/koreai/stb. fanok, szal nem volt aki belerángasson, dehát végül jött az magátol is.. =D
először facebook-on láttam egy linket, a Soom volt az.. nem nagyon volt dolgom, szal megnéztem.. éshát.. eléggé megteccet.. (=
aztán rákerestem a többi számra, élő fellépésekre, stb, és szinte egy teljes délután csak az ő videóikat nézegettem.. *.* nagyon megtetszettek, mind a hangjuk, mind a stílusok, és persze a srácok is. ^^
aztán elkezdtem keresni, h mi vn fenn róluk a neten, merthogy nagyon kiváncsi lettem rájuk.. beirtam google-be, és tán a legelső oldal amit kiadott az ez volt. és megnéztem, és gyakorlatilag a-tol z-ig elolvastam mindent róluk amig el nem kezdett villogni a szemem előtt a monitor, mert már nem tom mióta gubbattam a gép előtt.. xD
és hát kb igy kezdődött az h itt élem le a fél életemet majimak-kiss.net és a youtube előtt.. ^.^

és természetesen azt nem hagyhatom ki, h nagyon nagy köszönet, és tiszteletem a szerkesztőknek, h létre hozták ezt az oldalt, mert nem tudom mi lenne velem nélkülük.. ^^
tehát köszönet a nép nevében is! =D (=

jah.. és akk már énis megjegyzem, énis nem egyszer álmodtam már velük.. *.* <3
Vissza az elejére Go down
Nika16

Nika16


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jan. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Korea

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyVas. Jan. 30, 2011 3:08 pm

Sziasztok!
Én nemrég imertem még csak meg a csaopatot, egy bnöm látta a tv-be a soom klippet és megmutatta nekem mert h nekem tuti tecceni fog mert arik és "emok" , nah hát mondom oks, megnézem kikők.És csak így nézetem :O Shocked Azonnal megszerettem a zenéjüket és rákerestem a többi klippre is és kerestem oldikat ahol roluk van szó, így kerültem ide és mindez csak pár hete :$ szal nemrég volt ez. Azóta tök függö vagyok a nap 24 órája róluk szól számomra és mindent tdniakarok rulok és minden vidit ami van megnézek mégha nmis értem mit mondanak XD És köszi hogy szerkesztitek az oldit, nélkületek szinte semmit se tudnék a fiukról Smile Szóval köszi =D jah és nemtudok választani h ki a kedvencem a bandából =P talán YoSeob vagy DongWoon nemtudom =) mindgyik ari nah enyi az én szerény kis történetem Razz nem nagy cucc de azóta nagyon szeretem őket
<3 B2ST 4ever <3
Vissza az elejére Go down
Marshmallow

Marshmallow


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Front of the computer :D

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptySzer. Feb. 16, 2011 5:40 pm

Helloo! ^.^
Nekem a legjobb barátnőm linkelte be még valamikor decemberben a Breath klipjét. Először nem tetszett, de aztán egy nap valamiért elkezdtem hallgatni a számaikat, letöltöttem őket és beléjük bolondultam *.* Most már ott tartok, hogy nem bírom ki, ha nem látom őket mindennap képen vagy youtube-on vagy akárhol, és már az egyik barátnőm körében is elkezdtem őket népszerűsíteni =) Imádok dumálni róluk, főleg órákon és a füzetembe írogatom a nevüket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jan. 13.

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyVas. Feb. 27, 2011 2:41 pm

hűh, hát nem most volt már, amikor megismerkedtem velük, de azóta is töretlen rajongója vagyok a fiúknak. az övék az egyik legtehetségesebb, legszorgalmasabb banda, amit valaha láttam. :3 pontos időt nem tudok mondani, de a debütálásuk után 1-2 hónappal szerettem meg őket. akkor már eléggé benne voltam a kpopban és amikor megnéztem a bad girl-t örök szerelmeimmé váltak. Very Happy először yoseobon akadt meg a szemem; a cuki szőke fej meg az az eszméletlen jó hang, majd kikin. az a mosoly és az a has. azóta változott a helyzet, a kis ufófejű hyunseungiem a biasom, meg junhyung. ^-^ de igazából mindegyiküket imádom. *-*
Vissza az elejére Go down
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. May. 22.

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyVas. Május 22, 2011 4:13 pm

Én párnapja ismerem őket twitteren két ismim beszélgettek a B2ST -ről én meg megkérdeztem, hogy miez/kiez mondták, hogy kik ők. Megnéztem youtubeon a klipekket átküldték a dalokat, letöltöttem az új albumot is és azt hallgattam másnap aztán megnéztem a feliratozott vidiket is stb... és úristen rohadt cukik a dalaik, klipjeik a tánc is mind annyira jók, oda és vissza vagyok értük! Smile A kedvenceim pedig:1. DOOJOON, 2. GIKWANG aztán 3. DONGWOON. ^^
Vissza az elejére Go down
naomi

naomi


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. May. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyHétf. Május 23, 2011 6:50 pm

Sziasztok!Hát, nekem igazából a barátom ajánlotta a kpopot, mint műfajt, először egy Big Bang számot mutatott nekem. Ez az egyik kedvenc koreai bandám, ám az igazi favorit a Beast lett. Very Happy Kedvencem tőlük a Shock és az új számuk, a Fiction. *_*
Vissza az elejére Go down
nomy




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. May. 25.

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptySzer. Május 25, 2011 8:42 pm

Én is még csak kb. 3 hónapja ismerem,SZERETEM őket (JUNHYUNG-ot).Egy hétvégén itthon vtam és eléggé unatkoztam,nem volt mit zenét hallgatnom,mert már mindent untam.Emlékeztem,h kb egy féléve hallgattam egy koreai lány csapatot (am azt hittem japánok).nem tudtam a nevüket,de elkezdtem keresgélni és sokára meg is találtam a 2ne1-t,nagyon örültem a fejemnek,meghallgattam pár számukat,de annyi is volt.Még a héten vmikor nézegettem barátnőm mobilján zenéket,képeket,stb.volt ott egy olyan,h beast-bad girl (ismerős volt gondoltam a 2ne1 miatt) megkérdeztem,h meghallgathatom-e,ő meg azt mondta,h unokatesóm küldte át,de neked nem hiszem,h tetszeni fog (mekkorát tévedett Laughing ) aznap délután már nem is csináltam semmi mást csak őket néztem youtube-on.ez azóta is így van folyton őket nézem,hallgatom,dúdolom,álmodozok velük,honlapokat nézek pl pont most is amikor hnap kémia tz-t írok affraid
Vissza az elejére Go down
miscarriage

miscarriage


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. May. 25.

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyPént. Május 27, 2011 1:12 am

Nika16 írta:
Sziasztok! Én nemrég imertem még csak meg a csaopatot, egy bnöm látta a tv-be a soom klippet...

Én is a tv-ben láttam őket először, pár hónappal ezelőtt a Soom klippel. Akkortájt nem nagyon foglalkoztam ázsiai zenékkel, de azért rájuk felfigyeltem, leginkább amiatt, hogy nem voltak ismerősek Very Happy gondoltam majd később utánuk nézek, és azóta nagyon szeretem őket ^^ Csodálkoztam egyébként, hogy ázsiai együttes magyar zenecsatornán, de úgy tűnik idáig is eljutottunk.
Vissza az elejére Go down
http://www.last.fm/user/Drezedline
rika

rika


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : in my starship on da way to the SHINee World.~

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyHétf. Május 30, 2011 2:15 am

Hát én... hallottam nem is tudom melyik bulin a Shockot még valamikor tavaly ősszel, és úgy elhallgattam azt az egy számukat... aztán jött egyik bnőm, és megmutatta a Beautifult MV-vel együtt ... és megpillantottam Hyunseungot (ohh az a leopárdmintás mellény <33)... na ott volt végem. Very Happy
Aztán megnéztem a Bad Girl MVjét, ott volt teljes a szerelem a Beast-tel, azóta keresgélek összevissza róluk dolgokat. ^-^
Vissza az elejére Go down
http://boy-friend.gportal.hu/
Soora

Soora


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Debrecen

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 11:37 pm

sziasztok ^^
Nekem az egyik barátnőm mutatta őket, mint minden egyes kpop együttest ^^ Először a Breath-t ismertem meg. Klipben egyből lefoglaltam Yoseob-ot ( ^^ ) mert barátnőmmel mindig azt csináljuk, hogy egy együttesből lefoglaljuk az embereket és akkor ők már a "mieink" és be is tartjuk ezt a szabályt, nem tekintjük sajátunkénak azt, akit már a másik lefoglalt magának Very Happy Smile. Rájuk kerestünk, megkerestük, hogy kit, hogy hívnak és stb. Smile Nem sokkal később lefoglaltam Junhyung-ot is ami életem egyik legjobb döntése volt *-* Imádom őt is és Yoseob-ot is :3 ^-^ Utána egyre több számot ismertem meg tőlük, fellépéseket néztem és beléjük szerettem *-*
Hát én valahogy így ismerkedtem meg velük Smile

chu ^-^ ~
Vissza az elejére Go down
B2uty1102

B2uty1102


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jul. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Debrecen

Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: ...   Hogyan ismerted meg őket? EmptySzomb. Júl. 02, 2011 4:21 pm

Én úgy ismertem őket,ahogy a többiek biztos nem szeretnék.Emlékszem hogy mikor elmondtm,hogy hogy ismertem meg őket azt mondtátok hogy az nem jó,mert a sok divatmajom csak azért fogja őket szeretni,merthogy majd híresek lesznek.Szal én a Music Channelen láttam meg a Soom-ot előaszőr,és egyből beleszerttem Gikwangba <3 Razz Razz Meg persze már a többiek is tetszettek.Aztán a Google-on keresztűl rátaláltam a majimak oldalára és megismertem őket.Eygre többet tudtam meg róluk,és koreáról,egyre jobban foglalkoztatott.Aztán egyre inkább beleástam magam a k-pop-ba és egyre több előadót ismertem meg.Volt olyan is ami nem tetszett,de annál több volt ami iigen.Mikor amerikai zenét hallgatok,és mikor koreait az teljesen más dolog.Az amerikait ugyan élvezen,de a koreai az ami igazán jólesik amit a nap bármelyik másodpercében szívesen hallgatok,.és ami igazán megnugtatt ha feldúlt vagyok,és megvígasztal ha szomorú vagyok.Ezenkívűl meg felráz,és egyik-másik számra még táncra is perdülök. I love you I love you I love you I love you Very Happy Very Happy Hát ennyi...én örülök,hogy a B2ST a tv-ben is megy,mert így többen megismerik őket,mintha csak a neten loennének fennt,és bekéne írni,hogy "koreai bandák",vagy mit tom én....ráadásúl nemrég láttam ugyanazon a zene csatornám a japán változatú bad girl zámukat,aminek elmondhatatlanul örültem!! :DDDDD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hogyan ismerted meg őket? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hogyan ismerted meg őket?
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 10 indok, amiért szereted őket!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A BEAST magyar fóruma :: So BEAST :: Beast/B2st-
Ugrás: