A BEAST magyar fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésGalleryRegisztrációBelépés

 

 Hogyan ismerted meg őket?

Go down 
+23
Soora
rika
miscarriage
nomy
naomi
Zsike
Thunder
Marshmallow
Nika16
bibikee
vivcsy1996
Minyonvirág
mangagirl89
Nicky
Ga-In
Lya
szandi
dorka
Yana-chan
HeeYeon
Yuuna
Hoshi
Saeko
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Szancsó




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Sep. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : Miskolc

Hogyan ismerted meg őket? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? - Page 2 EmptyVas. Szept. 18, 2011 2:01 am

Sziasztok!
Hát ott kezdeném hogy kb 2 hónapja szeretem vagyis mostanra már imádom a Beast-et.Else hiszem hogy még csak most ismertem meg őket komolyan hogyhogy eddig nemtudtam róluk:S Ez nem ér .....
Nah de mind1 igazából legelöször a Breath számukat láttam amit barátnőm mutatott, a szám tecett meg minden de nem fogott meg anyirah.Most a nyáron talán júliusban fogalmam sincs hogy hogy , már nemis emlékszem de rákerestem a youtubon és megláttam a fiction klipjét:O És akkor kész végem voltxD Azonnal rájuk kerestem és beléjük szeretem Smile Azóta imádom őket ,minden nap nézem a frisseket róluk .Hát legjobban Yoseob-ot szeretem :$ Istenem az a pali áhh....ennivaló.Igazából mindegyikőjüket szeretem nem szeretek különbséget teni köztük mert mind a 6-ukat nagyon szeretem. De mégis Yoseobnak az a hang ....:$ imádom Smile
Hát enyi lenne a történetem Very Happy
Vissza az elejére Go down
dodo




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Sep. 26.

Hogyan ismerted meg őket? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? - Page 2 EmptyHétf. Szept. 26, 2011 5:56 pm

Sziasztok
Hát az én sztorim nem valami jó, de azért jó, mert megszerettem őket Laughing
Nah úgy volt, hogy felmentem mamámhoz, mert nagyon rosszul voltam és elaludtam, de közben menta tv és zenét hallgattam. Mikor felébredtem akkor pont a Shock ment és már többször is láttam, de mondom úrsisten kik ezek?? Embarassed Embarassed és mikor ott ülök az ágyon és hallgatom annyira megtetszett... itthon rákerestem és ma már az összes számukat imádom őket hallgatom éjjel nappal Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Mesi20

Mesi20


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Aug. 26.

Hogyan ismerted meg őket? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Hogyan ismertem meg őket..   Hogyan ismerted meg őket? - Page 2 EmptyKedd Nov. 29, 2011 10:17 pm

2011.augusztus 2.-n a barátnőm mesélte,hogy látott egy japán bandát.Én már előtte is odavoltam Ázsiáért,mangát olvastam,On/Off-t és Kanon Wakeshima-t hallgattam.Na énnekem a B2st középbe talált Smile A szemük awh...A Bad girl klippet láttam először.Olyan kislányos dologgal osztottuk fel:barátnőm stipi stop Yo,nővérem stipi stop Gi,én meg megláttam Doo-t a fekete hajával és....Eleinte nem igazán szerettem aztán...úú most már imádom.Aztán akkor találtam rá a majimak-kiss-re (nagyon szeretem ezt a honlapot),meg a többi B2st-es számra.Napokon belül mindent megtudtam róluk.Aztán jött a többi k-pop: G.Na,MBLAQ,U-Kiss és a többi.Aztán letöltöttem a B2st-es számokat és ráraktam egy CD-re.Az akkor csak 30 számos lemez mára már 50 számot tartalmaz.Egyéni,B2stes,duettes számok rajta vannak.Na aztán k-popot is töltöttünk le,abból is van már 2 lemez. Razz Egyik nap felébredtem és írtam egy verset a B2stről.Azóta nekem is van egy k-popos oldalam: www.kpoparchive.eoldal.hu
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hogyan ismerted meg őket? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan ismerted meg őket?   Hogyan ismerted meg őket? - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hogyan ismerted meg őket?
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 10 indok, amiért szereted őket!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A BEAST magyar fóruma :: So BEAST :: Beast/B2st-
Ugrás: