A BEAST magyar fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésGalleryRegisztrációBelépés

 

 Mit szeretsz benne? :D

Go down 
+10
bibikee
Saeko
Boram
dorka
Lya
Yuuna
Yana-chan
Dedike
HeeYeon
Hoshi
14 posters
SzerzőÜzenet
Hoshi

Hoshi


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Seobie karjaiban ♥

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyVas. Dec. 26, 2010 5:48 pm

Mivel még nincs nyitva Junhyung-nak topic, gondoltam nyitok egyet, hisz Ő is megérdemli ^.^
Szóval ide jöhet minden amit a BEAST rapperében szeretsz Smile
Vissza az elejére Go down
HeeYeon

HeeYeon


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Seoul

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyVas. Dec. 26, 2010 7:03 pm

Aaaaa, az öcsikém ^^ <3 Egyszer azt álmodtam, hogy ő az öcsém, és nagyon jól kijöttünk egymással Very Happy Csomót hülyültünk hehe Very Happy Amúgy imádom, bár régebben vagányabb volt vagy nem is tudom.. úgy jobban tetszett ^^ Szeretem a huncut mosolyát meg hogy mindig verekedik és kötözködik Dujunnal hehe Very Happy <3
Vissza az elejére Go down
Dedike

Dedike


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyHétf. Dec. 27, 2010 12:15 am

Nekem már az elejétől fogva ő a kedvencem:) Nagyon jól tud táncolni meg rappelni persze:) és hát annyira helyes Embarassed Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hoshi

Hoshi


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Seobie karjaiban ♥

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyHétf. Dec. 27, 2010 12:25 am

Nekem YoSeobie után Ő a 2. *--*
imádom őt is. és annyira jó h már kicsit felszabadultam. régen mintha kicsit visszahúzódóbb lett volna vagy nemtudom. de annyira jó látni h Ő is egyre többet mosolyog meg minden.
helyes ám *-* meg a rappjét imádom, de énekelni is szeretem hallani és amilyen jó dalszöveget/rappszövegek ír *-* <3
Vissza az elejére Go down
Yana-chan

Yana-chan


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : laptop előtt, fangörl üzemmódban~ *-*

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyHétf. Dec. 27, 2010 12:38 am

JÉÉZUSOM. kezdjük ott, hogy mit nem. XD najó, csak viccelek, erre egyszerű a válasz semmi olyan nincs amit nem szeretek, és mindent imádok. <3<3
igaz, az elején nem jött be, mer nemtudom. (de kis buta voltam XD) nem tetszett a stílusa, meg a haja sem, (Bad Girl) meg ilyenek. és emlékszem, ott békéltem meg vele, mikor újra elromlott a nagygép, és átjöttem a sajátomra, és újra kellett töltenem a Beast képeimet (amiből szerencsére akkor még nem volt sok). és elsőnek rá kerestem rá, mert megláttam a tetkóját, és irtóra megtetszett és áá *-* na, és mire összegyűjtöttem pár képet, már szerettem is annyira, mint a többieket ^^ XD teljesen megszállottá viszont egy blog tett, aminek írójának ő a kedvence, és ezért befolyásolva voltam ^^" XD de nem bánom mert <3<3<3<3<3(...)
de azért kiemelek néhány pontot.
mit szeretek Yong JunHyungban:
- a száját (omg his lips.) <3
- a szemét *-*
- az orrát ^^ Very Happy
- a haját (mindig olyan döglesztő.)
- az énekhangját (itt nem a rappre gondolok)
- a rappelését <3
- a beszédhangját
- a stílusát
- a testét *-*
- a tetkóit <3
- a szemöldökét (amikor olyan édesen összeráncolja) ^^
- a twitter bejegyzéseit Very Happy
- a magáról csinált fotókat
- a megszólalásait különböző műsorokban
- úgy az egész személyiségét <3<3
- hogy mindig fogja valakinek a vállát ^^
- vagy ilyen fél-öleléssel 'támaszkodik' rájuk ^^ XD
- hogy szereti amit csinál és szereti a többi tagot is <3 ^^
- végül ilyen kisbetűvel, bírom mikor a többiek szólnak be neki, vagy szivatják Very Happy <3 vagy mikor bénázik *-* <3 aranybogaram <3
hoppá, hosszú lett. bocsi ^^" szóval imádom, mert egy imádnivaló, döglesztő, irtó tehetséges és hihetetlenül jófej pasi <3<3<3<3<3<3<3(...ittis XD)
Vissza az elejére Go down
http://nyihaha.gportal.hu
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyHétf. Dec. 27, 2010 1:34 pm

Junhyungg. Smile
Érdekes történet, hogy Őt hogyan imádtam meg.
Amikor láttam HyunA Change c. klipjét, akkor figyeltem fel rá jobban. *___*
Aztán tök megtetszett az egész stílusa és amúgy is, ahogy rappel... whuu.~ Mindent visz. ♥️
A hajaii, áhh, nekem nagyon tetszett az a haja, ami a Bad Girl időszakban volt nekii. *-*
Olyan kis lazaa, meg a hangja iss, ahhwww. ♥️
Amikor hülyül másokkal és az a mosoly neki, birom amikor egy picit mindig vigyorooog, olyan kis aranyoss.♥️♥️
https://www.youtube.com/watch?v=bH0fiKCyFoE


Vissza az elejére Go down
Lya

Lya


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Xander's lap BD

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyHétf. Dec. 27, 2010 7:09 pm

Én a Soom fellépések alatt haláloztam el rajta, amikor tollak voltak a fejébe. Úúúúúgy annyira MÖH *_______________*
Vissza az elejére Go down
http://ukisshun.zxq.net
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyHétf. Dec. 27, 2010 8:48 pm

Igeeen, a tollas feeling nekem is nagyon bejött. Annyira jólállt neki... O___o
Ésolyan whuuudeédeshelyes. ♥♥
https://2img.net/h/i905.photobucket.com/albums/ac260/pumbajungle/b2st/tumblr_ldrp67VQWI1qaz00ho1_500.jpg
Vissza az elejére Go down
Lya

Lya


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Xander's lap BD

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyKedd Dec. 28, 2010 12:10 am

Ááááá ez a kééééééééééééép :Q________________ *fapfap* annyira kekszuális a nézése is hogy.... kyaaa *__*
Vissza az elejére Go down
http://ukisshun.zxq.net
dorka

dorka


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 31
Tartózkodási hely : Gyál

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptySzer. Dec. 29, 2010 8:01 pm

EGYSZERŰEN MINDENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NINCS OAN, AMIT NE SZERETNÉK BENNE...
Yana-chan EGYETÉRTEK VELED...
Vissza az elejére Go down
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyHétf. Jan. 03, 2011 7:24 pm

dorka írta:
EGYSZERŰEN MINDENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NINCS OAN, AMIT NE SZERETNÉK BENNE...
Bizooony. Razz
Ő az, aki a rapp-jeiben mindig megmondja a tutit! ♥️♥️♥️♥️
https://www.youtube.com/watch?v=iFJO-UxwZt8&feature=related
Hyunah rapp részét nagyon tudjaaa. Very Happy Mit nem tud rappelni? xDD

https://www.youtube.com/watch?v=LQlRFGEarOQ
Hátezzz, nagyon nagy volt. xDDDD
Pikachuuu. ^___^
'Aaaah, yeah!' xDD
Vissza az elejére Go down
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyVas. Jan. 09, 2011 1:40 pm

Vissza az elejére Go down
Boram

Boram


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. Dec. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : In The Cube ~ :D

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyHétf. Jan. 10, 2011 4:57 pm

Mindenét *-----------* I love you Ahogy néz, énekel, rappel, táncol, a beszédét,minden mozdulatát. Mióta a B2St-et igazán szeretem azóta ő az első számú szerelmem. Még a 2009-es Dance Battlet nézve lettem oda érte <33
Ja meg a gyermekek iránti önzetlen szeretete XD
https://www.youtube.com/watch?v=dpUGKE4rspI
Vissza az elejére Go down
http://4kara.gportal.hu
Saeko

Saeko


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Dec. 22.
Tartózkodási hely : In the Cube

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyKedd Jan. 11, 2011 3:14 am

úú az a szemfestés nekem is baromira bejött *_____* tök jól megcsinálták :3
Amúgy én azt szeretem benne, hogy olyan menő XD Meg természetesen kiválóan rappel, amit csak szeretni lehet Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyPént. Jan. 14, 2011 5:44 pm

Bizooony, csak szeretni lehet a kis aranyos fejéét. ♥♥
http://afspot.net/gallery/index.php?act=image&pid=1044396&page=1
Márcsak a szárnyak hiányoznak. *______* ♥
Vissza az elejére Go down
bibikee

bibikee


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 12.
Age : 28
Tartózkodási hely : Wonderland ^^

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptySzomb. Jan. 15, 2011 12:06 am

eddig valahogy nem nagyon szerettem a reppet, de amit Ő csinál, za valami fenomenális! =D <3
https://www.youtube.com/watch?v=bFj0rLdpWxI&feature=related
ebbe meg teljesen beleszerettem.. =$

na meg ez is =D :
https://www.youtube.com/watch?v=pWWyX11ZUmo
Pikachu mindig is meghatározó alakja volt az életemnek..xD és ők ketten együtt.. *wááhh..* >.< ^^
Vissza az elejére Go down
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptySzomb. Jan. 22, 2011 1:45 pm

Örök kedvenc ez a Pikachuu-s. ^__^
Vissza az elejére Go down
mangagirl89

mangagirl89


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 34
Tartózkodási hely : in Woonie's bed~

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyKedd Jan. 25, 2011 4:03 pm

hogy én mit imádok benne? Very Happy
hogy a színpadon egy dög, ilyen menőlazasrácvagyok fílinggel tolja a fasza rappeket, beóbégat közbe jííháá~~ méjk szám nóóójz!~ XD, a magánéletben meg ilyen kis visszahúzódó, csendes kölyök Very Happy és mellesleg imád hisztizni, beszólni és megmagyarázni mindent, ami éppen nem úgy jött össze, ahogy ő eltervezte XDD
sztem Hyunseungie után ő a második legjobb táncos a csapatban :3 bocs AJ.. T.T
de amúgy tényleg.. tavaly még sokkal szégyenlősebb volt vagy nem is tudom.. de szerencsére már kicsit nyitottabb lett és egyre többet mosolyog :33
Vissza az elejére Go down
http://queen-gna.gportal.hu
Woonie

Woonie


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Feb. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : ...

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyPént. Feb. 04, 2011 10:05 pm

Hát én igazából nem olyan régen szerettem meg a Beastet, legelőször a Soom klipjét láttam Junhyungot. Épp ez ment a TV-ben amikor bekapcsoltam és egészen megtetszett a szám. Na, akkor lettem beleszerelmesedve Junhyunba *_*. Először még nem tudtam a nevét, ezért a barátnőmmel csak úgy hívtuk, hogy "a homokos pali" Embarassed mert ugye szórja a homokot a klip végén. Very Happy Még mindig imádom és igaz, mindegyik Beast tagot nagyon szeretem, de Ő, Dongwoon és Yoseob áll legközelebb a szívemhez Smile.
És hogy miért? Nagyjából azért amiket ti is mondtatok, és mert igaz, hogy rapper, de nem olyan magamutogató, mint a rapperek nagy része... Plusz, én utáltam a rap zenét ezelőtt, mostmár semmi bajom, ha egy számban van Smile. Ha valaki tud, az tud. És Junhyung NAGYON tud Smile)<3<3
Vissza az elejére Go down
Yuuna

Yuuna


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : South Korea

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyVas. Feb. 13, 2011 4:45 pm

Hát azt biztos, hogy JunHyung a legjobb rapper! *__* Igen, egyáltalán nem olyan beképzelt, meg minden, hanem aranyos, szerény, de hülye, meg helyes és olyan ahhww. <33
http://images.asianfanatics.net/gallery/albums/Korean-Male/B2ST---Yong-Jun-Hyung/b01398684d50d85f20a0e.jpg
Vissza az elejére Go down
Marshmallow

Marshmallow


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Front of the computer :D

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptySzer. Feb. 16, 2011 6:05 pm

Hát nekem régen (jó, nem olyan régen, kb. decemberben) ő volt az első, őt néztem ki legelőször, mert valamiért megfogott a stílusa, a tehetsége, meg mindene, utána pedig Yoseobot kezdtem el imádni, ami még mindig tart, de erről nem itt beszélek inkább Very Happy Nagyon jó rapper, jól csinálja, amit csinál, és szeretem, amit csinál, pedig egyáltalán nem vagyok rap párti... =)
Vissza az elejére Go down
Woonie

Woonie


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Feb. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : ...

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyCsüt. Feb. 17, 2011 4:37 pm

Yuuna ez a kép fantasztikus~~ imádom *_*
Vissza az elejére Go down
Soora

Soora


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Debrecen

Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D EmptyPént. Jún. 24, 2011 6:06 pm

nagyon sok mindent szeretek benne Smile imádom a hangját *-* a beszéd és a rap hangját egyaránt ^^ szeretem, hogy ilyen laza és rossz fiú :3 nagyon jó táncos *-* a mosolyától meghalok *___* a szája annyira tetszik :3 meg olyan szép szeme van ^^ meg olyan jó teste van istenem *-* imádom ahogy mondja, hogy Joker Smile és nagyon tetszik, hogy ez a neve ^^ nem lehet őt nem szeretni. Smile olyan tökéletes *-*

bocsi, hogy összevissza írtam Very Happy

nem rég volt vele egy álmom *___* ütögetett engem meg minden és nekem ez rosszul esett és sírtam az ágyamon. bejött egy takarítónő és kérdezte tőle, hogy : nem látod, hogy megbántottad és haragszik rád ? és akkor odajött hozzám és kérdezte, hogy : miért haragudna rám ? hiszen már megcsókoltam ( a csókot sajnos nem álmodtam bele Sad ) és akkor magához ölelt és mosolygott azzal a halálos mosolyával és megpuszilta a homlokomat *______*


Joker ^^ ♥️
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit szeretsz benne? :D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit szeretsz benne? :D   Mit szeretsz benne? :D Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mit szeretsz benne? :D
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mit szeretsz Seobie-ban???
» 10 dolog, amit szeretsz Kikwang-ban!ŁŁ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A BEAST magyar fóruma :: So BEAST :: Yong Junhyung-
Ugrás: